[vc_row full_width=”stretch_row” parallax=”content-moving” parallax_image=”2291″][vc_column][vc_empty_space height=”100px”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”4/6″][vc_custom_heading text=”OBOZY” font_container=”tag:h2|font_size:70|text_align:center|color:%23ffffff|line_height:1.5″ google_fonts=”font_family:Roboto%20Condensed%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C700%2C700italic|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal” css_animation=”zoomIn” css=”.vc_custom_1546164625362{background-color: rgba(12,0,0,0.33) !important;*background-color: rgb(12,0,0) !important;}”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height=”93px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”2px”]

Uczymy z pasją do sportu i ludzi.

Oto nasze plany na 2022 rok!
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″] [/vc_column][vc_column width=”1/3″] [/vc_column][vc_column width=”1/3″]
OBOZY
14-18.09

Chillout Camp - info wkrótce!

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row disable_element=”yes”][vc_column width=”1/3″]
20

Zorganizowanych obozów


[/vc_column][vc_column width=”1/3″]
1000

Zadowolonych uczestników


[/vc_column][vc_column width=”1/3″]
15

Miejsc organizacji obozów


[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_empty_space height=”2px”][vc_column_text]

CZYM WŁAŚCIWIE SĄ OBOZY?
Obóz, camp, szkolenie – te nazwy stosujemy zamiennie. Czym właściwie są obozy? W dużym skrócie: to siatkarskie wakacje. Podczas takiego wyjazdu przekazujemy wiedzę na temat siatkówki plażowej, nabytą przez lata praktyki, w najlepszej formie, jakiej potrafimy – łącząc treningi z rozrywką . Wyjeżdżając z nami, jedyne, czym musisz się martwić, to to, czy na pewno spakowałeś/aś strój do treningu. Resztę załatwiamy my!

PS. W sumie, nawet jak zapomniałeś/aś stroju to też nie problem. Na każdy obóz zabieramy asortyment Proskos Beach Store.

[/vc_column_text][vc_column_text]

CO SIĘ ROBI NA OBOZACH?
Trenuje, gra, uczy, je, znowu trenuje, znowu je, potem śpi albo… imprezuje i śpi. Tak, oprócz profesjonalnych zajęć z plażówki nie ma u nas nudy – baaaardzo staramy się dbać o rozrywki pozatreningowe.

Jak wygląda dzień na obozie? Zazwyczaj zaczynamy od śniadania, potem odbywa się pierwszy trening, przerwa na obiad/lunch, drugi trening. Popołudniu luźne granie lub turniej organizowany przez nas. Wieczorem kolacja i aktywności – gry planszowe, zabawy, wykłady, czy po prostu dyskusje przy piwie.

[/vc_column_text][vc_column_text]

DOKĄD JEŹDZIMY?
Co to za miejsca? Jak w Polsce, to nad jeziorem, jak zagranicą, to nad morzem. Każde jest inne i każde wnosi coś unikatowego. Wszystkie wybierane przez nas miejsca mają idealne warunki do treningu – to nasz priorytet. Dotychczas graliśmy już w Albanii, na Majorce, w Alicante oraz w Gdyni, Olsztynie i naszym ulubionym Zbąszyniu.

[/vc_column_text][vc_column_text]

KIM SĄ TRENERZY?
Nieskromnie powiemy: nasi trenerzy to nasz największy atut. Trenerów dobieramy bardzo starannie na każdy camp. Nie tylko pod względem osiągnięć czy wiedzy, ale także na podstawie ich charakteru – to w końcu osoby, z którymi spędzacie bardzo dużo czasu. Wszyscy nasi trenerzy to gracze o osiągnięciach na arenie co najmniej ogólnopolskiej, a często także międzynarodowej. Medaliści Mistrzostw Polski, młodzieżowych Mistrzostw Europy i Świata, byli lub obecni członkowie Kadry Narodowej. A prywatnie – bardzo otwarci, pomocni i wyrozumiali! Nad zespołem merytoryczną opiekę sprawuje Marcin – trener z licencją światowej federacji siatkówki FIVB.

[/vc_column_text][vc_column_text]

PAKIET OBOZOWY – A CO W NIM?
Zazwyczaj wszystko, z wyjątkiem transportu. Chociaż i ten w przypadku Albanii zapewniamy. Twoim jedynym zadaniem jest dojechać/dolecieć na miejsce obozu. Od tego czasu jesteś pod naszą opieką. Położymy Cię, nakarmimy, ubierzemy (koszulka w pakiecie!), nauczymy dobrych nawyków siatkarskich, podszkolimy z wielu rzeczy, a Ty odpoczniesz od codziennych obowiązków i będziesz mógł/mogła się skupić wyłącznie na tym co, lubisz robić najbardziej.

[/vc_column_text][vc_column_text]

CO, JEŚLI CZUJESZ, ŻE JESTEŚ ZA SŁABY/A, ŻEBY POJECHAĆ?
Grupy obozowe dzielimy na poziomy. Robimy wszystko, aby uczestnicy/czki naszych obozów czuli się komfortowo – jeśli jesteś słabsza/y fizycznie, masz kontuzję lub po prostu trzeciego dnia będziesz przemęczony/a, bez obaw, nasi trenerzy dopasują ćwiczenia do Ciebie.

Zaufaj naszej kreatywności treningowej. Podczas pięciu lat istnienia Proskosu pracowaliśmy już z setkami graczy i zawodniczek na każdym poziomie. Każde ćwiczenie można dostosować do poziomu zawodnika i uwierz – jesteśmy w tym dobrzy.

[/vc_column_text][vc_column_text]

A CO JAK JESTEŚ ZA DOBRY/A W TĘ GRĘ I WSZYSTKO JUŻ POTRAFISZ?
Dajemy sobie rękę uciąć, a nawet dwie, że o niektórych rzeczach na pewno nawet nie słyszałaś/eś Cytując klasyka – „to się nawet fizjologom nie śniło”. A tak serio, jeśli po obozie stwierdzisz, że nic to nie wniosło do Twoje życia, napisz do nas, zwrócimy Ci pieniądze za część szkoleniową.

[/vc_column_text][vc_column_text]

NIE MASZ PARTNERA LUB PARTNERKI NA OBÓZ?
Wyjedź z nami a go/ją znajdziesz! Serio, mamy mnóstwo historii osób, które poznały się na obozie i teraz tworzą zgrany duet na boisku, a czasem i poza nim (tak, love story też się zdarzają).

Ćwiczymy w grupach, czasem w szóstkach, czasem w czwórkach, trójkach, dwójkach czy indywidualnie. Wszystko zależne jest od ćwiczenia i typu treningu, tak więc czy przyjeżdżasz sam/a, czy z całą drużyną – nie ma znaczenia.

[/vc_column_text][vc_column_text]

ILE TO KOSZTUJE?
Kiedy zakładaliśmy Proskos, przyświecał nam jeden cel – promowanie naszej wspólnej pasji. Nasze ceny są więc kalkulowane w ten sposób, aby każdy był w stanie pojechać na chociażby jeden camp w roku i posmakować obozowego życia.
Campy w Polsce są tańsze, wiadomo, zagraniczne droższe, ale nie drogie. Byłeś/aś kiedyś na wakacjach za granicą? Nasz camp kosztuje często tyle samo, co średni taki wyjazd, powiększony o koszt szkolenia.

Dlaczego tak? Ano dlatego, że sprzęt zawsze wozimy swój – piłki, przenośne boiska, dodatkowy sprzęt treningowy, odżywki, to wszystko swoje waży i zajmuje miejsce. Nasi trenerzy to ludzie, nie roboty, też im płacimy, bo robią zajebistą robotę i niesamowite rzeczy na treningu. Do tego dorzućmy zdjęcia i video, których macie zawsze pod dostatkiem oraz dodatkowe atrakcje, które zapewniamy. To wszystko składa się na cenę końcową naszego obozu.

Na koniec chcielibyśmy, abyś uświadomił/a sobie ważną rzecz:

Jadąc z nami, czyli kupując nasze produkty i usługi, wspierasz rozwój siatkówki plażowej w Polsce i na świecie. Jesteś ważny/a – dla nas i dla dyscypliny.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row disable_element=”yes”][vc_column][vc_column_text][lvca_accordion toggle=”true” expanded=”true”][lvca_panel panel_id=”panel-5c377a5875e54″ panel_title=”CZYM WŁAŚCIWIE SĄ OBOZY?”]Obóz, camp, szkolenie – te nazwy stosujemy zamiennie. Czym właściwie są obozy? W dużym skrócie: to siatkarskie wakacje. Podczas takiego wyjazdu przekazujemy wiedzę na temat siatkówki plażowej, nabytą przez lata praktyki, w najlepszej formie, jakiej potrafimy – łącząc treningi z rozrywką . Wyjeżdżając z nami, jedyne, czym musisz się martwić, to to, czy na pewno spakowałeś/aś strój do treningu. Resztę załatwiamy my!

PS. W sumie, nawet jak zapomniałeś/aś stroju to też nie problem. Na każdy obóz zabieramy asortyment Proskos Beach Store.[/lvca_panel][lvca_panel panel_id=”panel-5c377a5875e54″ panel_title=”CO SIĘ ROBI NA OBOZACH?”]Trenuje, gra, uczy, je, znowu trenuje, znowu je, potem śpi albo… imprezuje i śpi. Tak, oprócz profesjonalnych zajęć z plażówki nie ma u nas nudy – baaaardzo staramy się dbać o rozrywki pozatreningowe.

Jak wygląda dzień na obozie? Zazwyczaj zaczynamy od śniadania, potem odbywa się pierwszy trening, przerwa na obiad/lunch, drugi trening. Popołudniu luźne granie lub turniej organizowany przez nas. Wieczorem kolacja i aktywności – gry planszowe, zabawy, wykłady, czy po prostu dyskusje przy piwie.[/lvca_panel][/lvca_accordion][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row disable_element=”yes”][vc_column][vc_tta_accordion][vc_tta_section title=”CZYM WŁAŚCIWIE SĄ OBOZY?” tab_id=”1547139688415-d49b00ef-a7f3″][vc_column_text]Obóz, camp, szkolenie – te nazwy stosujemy zamiennie. Czym właściwie są obozy? W dużym skrócie: to siatkarskie wakacje. Podczas takiego wyjazdu przekazujemy wiedzę na temat siatkówki plażowej, nabytą przez lata praktyki, w najlepszej formie, jakiej potrafimy – łącząc treningi z rozrywką . Wyjeżdżając z nami, jedyne, czym musisz się martwić, to to, czy na pewno spakowałeś/aś strój do treningu. Resztę załatwiamy my!

PS. W sumie, nawet jak zapomniałeś/aś stroju to też nie problem. Na każdy obóz zabieramy asortyment Proskos Beach Store.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”CO SIĘ ROBI NA OBOZACH?” tab_id=”1547139688483-a7bb5709-e78f”][vc_column_text]Trenuje, gra, uczy, je, znowu trenuje, znowu je, potem śpi albo… imprezuje i śpi. Tak, oprócz profesjonalnych zajęć z plażówki nie ma u nas nudy – baaaardzo staramy się dbać o rozrywki pozatreningowe.

Jak wygląda dzień na obozie? Zazwyczaj zaczynamy od śniadania, potem odbywa się pierwszy trening, przerwa na obiad/lunch, drugi trening. Popołudniu luźne granie lub turniej organizowany przez nas. Wieczorem kolacja i aktywności – gry planszowe, zabawy, wykłady, czy po prostu dyskusje przy piwie.[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row][vc_row disable_element=”yes”][vc_column width=”1/3″][vc_hoverbox image=”5354″ primary_title=”Majówka 2022″ hover_title=”” shape=”square” hover_background_color=”custom” hover_custom_background=”#00b3e3″] [/vc_hoverbox][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_hoverbox image=”5354″ primary_title=”Majówka 2022″ hover_title=”” shape=”square” hover_background_color=”custom” hover_custom_background=”#00b3e3″] [/vc_hoverbox][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_hoverbox image=”5354″ primary_title=”Majówka 2022″ hover_title=”” shape=”square” hover_background_color=”custom” hover_custom_background=”#00b3e3″] [/vc_hoverbox][/vc_column][/vc_row][vc_row disable_element=”yes”][vc_column width=”1/3″]

OBOZYOBOZY
[/vc_column][vc_column width=”1/3″]
OBOZYOBOZY
[/vc_column][vc_column width=”1/3″]
OBOZYOBOZY
[/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” disable_element=”yes” css=”.vc_custom_1645833102425{background-color: #00b3e3 !important;}”][vc_column][vc_tta_accordion title_tag=”h1″ section_title_tag=”h5″ color=”white” c_icon=”” active_section=”1″ css_animation=”fadeInLeft” title=”Co się robi na obozach?”][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”fas fa-glasses” add_icon=”true” tab_id=”1643379125346-fc25b242-17c6″ title=”Profesjonalne szkolenie w dobrej atmosferze”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_custom_heading text=”Obóz, camp, szkolenie – te nazwy stosujemy zamiennie. Czym właściwie są obozy? W dużym skrócie: to siatkarskie wakacje. Podczas takiego wyjazdu przekazujemy wiedzę na temat siatkówki plażowej, nabytą przez lata praktyki, w najlepszej formie, jakiej potrafimy – łącząc treningi z rozrywką . Wyjeżdżając z nami, jedyne, czym musisz się martwić, to to, czy na pewno spakowałeś/aś strój do treningu. Resztę załatwiamy my!

PS. W sumie, nawet jak zapomniałeś/aś stroju to też nie problem. Na każdy obóz zabieramy asortyment Proskos Beach Store” font_container=”tag:h3|text_align:left” use_theme_fonts=”yes” css_animation=”fadeIn”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″ css=”.vc_custom_1643378691453{background-color: #00b3e3 !important;border-radius: 5px !important;}”][vc_progress_bar values=”%5B%7B%22label%22%3A%22Szkolenie%22%2C%22value%22%3A%22100%22%2C%22color%22%3A%22custom%22%2C%22customcolor%22%3A%22%23000a8b%22%7D%2C%7B%22label%22%3A%22Stres%22%2C%22value%22%3A%2220%22%2C%22color%22%3A%22custom%22%2C%22customcolor%22%3A%22%23000a8b%22%7D%2C%7B%22label%22%3A%22Wysi%C5%82ek%20fizyczny%22%2C%22value%22%3A%2285%22%2C%22color%22%3A%22custom%22%2C%22customcolor%22%3A%22%23000a8b%22%7D%5D” bgcolor=”custom” options=”animated” css_animation=”fadeInRight” title=”Skille naszych obozowiczów” custombgcolor=”#ffffff” customtxtcolor=”#ffffff”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_empty_space height=”20px”][vc_separator][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/4″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_gallery type=”flexslider_slide” interval=”3″ images=”5207,5208,5209,5210,5216,5200″ img_size=”large” css_animation=”fadeInUp”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/4″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” disable_element=”yes” css=”.vc_custom_1645833112069{background-color: #00b3e3 !important;}”][vc_column][vc_tta_accordion title_tag=”h1″ section_title_tag=”h5″ color=”white” c_icon=”” active_section=”1″ css_animation=”fadeInLeft” title=”Kim są trenerzy?”][vc_tta_section i_icon_fontawesome=”far fa-hand-point-up” add_icon=”true” tab_id=”1643375747592-4688f49f-699e” title=”Topka polskiej plażówki”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_custom_heading text=”Nieskromnie powiemy: nasi trenerzy to nasz największy atut. Trenerów dobieramy bardzo starannie na każdy camp. Nie tylko pod względem osiągnięć czy wiedzy, ale także na podstawie ich charakteru – to w końcu osoby, z którymi spędzacie bardzo dużo czasu. Wszyscy nasi trenerzy to gracze o osiągnięciach na arenie co najmniej ogólnopolskiej, a często także międzynarodowej. Medaliści Mistrzostw Polski, młodzieżowych Mistrzostw Europy i Świata, byli lub obecni członkowie Kadry Narodowej. A prywatnie – bardzo otwarci, pomocni i wyrozumiali! Nad zespołem merytoryczną opiekę sprawuje Marcin – trener z licencją światowej federacji siatkówki FIVB.” font_container=”tag:h3|text_align:left” use_theme_fonts=”yes” css_animation=”fadeIn”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_empty_space height=”20px”][vc_separator][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/5″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/5″]

Mateusz Zięba

Łysy z Proskos


Opis trenera
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/5″]

Mateusz Zięba

Łysy z Proskos


Opis trenera
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/5″]

Mateusz Zięba

Łysy z Proskos


Opis trenera
[/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/5″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” disable_element=”yes”][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1543273687547{background-color: #00b3e3 !important;}”][vc_column][vc_wp_text] [/vc_wp_text][/vc_column][/vc_row]