[vc_row full_width=”stretch_row” parallax=”content-moving” parallax_image=”5978″][vc_column][vc_empty_space height=”100px”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”4/6″][vc_custom_heading text=”WIDEOANALIZA” font_container=”tag:h2|font_size:70|text_align:center|color:%23ffffff|line_height:1.5″ google_fonts=”font_family:Roboto%20Condensed%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C700%2C700italic|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal” css_animation=”zoomIn” css=”.vc_custom_1627391645480{background-color: rgba(12,0,0,0.33) !important;*background-color: rgb(12,0,0) !important;}”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height=”93px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_empty_space height=”2px”][vc_column_text]

WIDEOANALIZA O CO CHODZI?
Z naszego doświadczenia wynika, że większości jeśli nie wszystkim zawodnikom wydaje się, że ich ruchy w tracie gry, są bardzo zbliżone do idealnych. Przynajmniej tak działa nasza wyobraźnia. A im bliżsi jesteśmy do ideału tym trudniej podnosić swój poziom.

Na szczęście istnieje proste narzędzie zwane wideoanalizą pozwalające na bardzo szybką zmianę powyższych poglądów. Oglądanie swojego meczu/treningu z perspektywy 3 osoby (kamery) pozwala na bardzo łatwe dostrzeżenie większości odchyłek naszej techniki od ideału. W rzeczywistości każdy, dosłownie każdy kto po raz pierwszy zobaczy takie nagranie jest zaskoczony, a chwilę później pada stwierdzenie typu “co ja tu robię” albo “myślałem, że to wygląda lepiej”.

Dzięki temu wideoanaliza jest doskonałym narzędziem do odszukiwania wszelkich niedociągnięć i zwiększania świadomości zawodnika na temat jego techniki niezależnie od poziomu.

[/vc_column_text][vc_column_text]

JAK PRZEBIEGA WIDEOANALIZA?
Proces jest prosty i zawiera się w poniższych krokach:

1) Nagrywasz min. 1 seta w którym grają na Ciebie. Najlepiej umieścić kamerę za boiskiem, na jego środku, im wyżej tym lepiej (optymalnie 1-2m nad piaskiem).

2) Na maila [email protected] przesyłasz zgłoszenie z preferowanym trenerem oraz nagraniem wrzuconym na serwer do przesyłu plików np. WeTransfer.

3) Trener analizuje nagranie i przygotowuje listę prawidłowych zachowań oraz tego nad czym trzeba popracować.

4) Ustalasz z trenerem dogodny termin 45 minutowej wideo rozmowy (google meet).

5) W tracie wideo rozmowy przeglądacie przesłane nagranie omawiając wszelkie problemy. Do typowych problemów trener przedstawi wzorcowe zachowania z meczów profesjonalistów. Oczywiście podczas rozmowy trener udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania niekoniecznie związane z przesłanym nagraniem.

[/vc_column_text][vc_column_text]

KIM SĄ TRENERZY?
Mateusz Zięba aka Łysolek – trener Proskosu z 15 letnim doświadczeniem zdobytym na polskich i australijskich plażach.

Marcin Szczechowicz – trener z licencją światowej federacji siatkówki FIVB.

[/vc_column_text][vc_column_text]

ILE TO KOSZTUJE?
150zł

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1543273687547{background-color: #00b3e3 !important;}”][vc_column][vc_wp_text] [/vc_wp_text][/vc_column][/vc_row][vc_row disable_element=”yes”][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row disable_element=”yes”][vc_column][/vc_column][/vc_row]