[vc_row full_width=”stretch_row” parallax=”content-moving” parallax_image=”5976″][vc_column][vc_empty_space height=”100px”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”4/6″][vc_custom_heading text=”WYMIANA WENTYLI” font_container=”tag:h2|font_size:70|text_align:center|color:%23ffffff|line_height:1.5″ google_fonts=”font_family:Roboto%20Condensed%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C700%2C700italic|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal” css_animation=”zoomIn” css=”.vc_custom_1627392569620{background-color: rgba(12,0,0,0.33) !important;*background-color: rgb(12,0,0) !important;}”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_empty_space height=”93px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_empty_space height=”2px”][vc_column_text]

DLACZEGO Z PIŁKI SCHODZI POWIETRZE?
Od zawsze głównym problemem piłek firmy Mikasa w tym obecnego modelu VLS300 było uciekanie powietrza przez uszkodzony wentyl. Problem spowodowany jest zmiennością warunków atmosferycznych, a konkretnie temperatury. Jak powszechnie wiadomo zgodnie z równaniem Clapeyrona (pV/T=const.) jeżeli temperatura rośnie, ciśnienie też rośnie, a tego nie chcemy bo robi się kamień. Przez to bardzo często pompujemy, albo spuszczamy powietrze, co w pewnym momencie powoduje uszkodzenie wentyla i wielką frustrację.

[/vc_column_text][vc_column_text]

JAK ZAPOBIEGAĆ?
Ten przykry moment kiedy przed graniem wyciągasz piłkę, która jest podejrzanie miękką na pewno nadejdzie. Poniżej dwie wskazówki, które mogą go opóźnić:

1) Nawilżaj igłę przed każdym użyciem.

2) Używaj jak najcieńszej igły.

[/vc_column_text][vc_column_text]

DOBRZE WIEDZIEĆ, ALE JUŻ PO PTOKACH I CO TERAZ?
Tutaj zjawiamy się my na srebrnym rumaku, żeby przywrócić Twoją piłkę do żywych!

Okazuje się, że możliwa jest wymiana wentyla na nowy, wymaga to trochę sprytu i wprawy, ale my sobie z tym poradzimy!

[/vc_column_text][vc_column_text]

ILE TO KOSZTUJE?
40zł za jedną piłkę oraz 30zł za każdą kolejną.

Uwaga: istnieje mała szansa, że stary wentyl wpadnie do środka. Piłka zostanie naprawiona, ale będzie “grzechotała” wtedy pobieramy jedynie 20zł za piłkę.

[/vc_column_text][vc_column_text]

SHUT UP AND TAKE MY MONEY!
Jeżeli chcesz skorzystać z usługi wymiany wentyla napisz maila na [email protected] w celu ustalenia szczegółów.

Najłatwiejszym sposobem jest przekazanie piłki osobiście lub za pośrednictwem wspólnych znajomych na turnieju w Twojej okolicy. Jeżeli to niemożliwe zawsze istnieje opcja wysyłki pocztą.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row” css=”.vc_custom_1543273687547{background-color: #00b3e3 !important;}”][vc_column][vc_wp_text] [/vc_wp_text][/vc_column][/vc_row][vc_row disable_element=”yes”][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row disable_element=”yes”][vc_column][/vc_column][/vc_row]